TrendBet Kassa İle Yatırım – Ücretsiz Para Transferinde Kassa Kullanımı

TrendBet Kassa İle Yatırım
trendbet kassa

TrendBet Kassa İle Yatırım

Sizin için en yeni güncellemeleri her daim siteye entegre eden TrendBet, Kassa’yı da kullanımınıza sunmuştur. Günümüzün en gerekli finansal uygulamaları zaman geçtikçe değişmektedir. Örneğin Ecopayz’in yoğun kullanıldığı dönemde e-cüzdan işlemini sunan rakipler çoğaldıkça Ecopayz’in sundukları yetersiz gelmeye başladı. Şuan mevcutta olan Kassa da bazı belli ihtiyaçlardan doğarak bu zamana ulaşmıştır. Kassa için gelir ve giderlerinizi takip edebileceğiniz bir finansal uygulamadır diyebiliriz. TrendBet giriş ile para yatırma bölümünden bu yönteme şuan ulaşabilmeniz ve kullanabilmeniz mümkündür. Kassa uygulaması sizlere bireysel tüm finansal bilgilerinizi chat ortamında takip edebilmenize olanak tanır. Kendinize bazı gruplar oluşturarak bu kanallarda gelir ya da giderlerinizi takip edebilirsiniz. Bunun yanı sıra cüzdan özelliği de sunmaktadır. Bunu az önce bahsettiğimiz ecopayz’e benzetebilirsiniz. E-cüzdan mantığı hemen hemen aynıdır. Ancak 7/24 aktif bir sistemi olması ve ücretsiz işlem sağlayabilmeniz açısından yararları çok daha fazladır.

Kassa herkesin kullanabileceği ücretsiz bir uygulamadır. Mobil cihazınız ne olursa olsun uygulamasını indirerek hemen hesap oluşturabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca Kassa yaptığınız para transferi işlemleriniz için bir komisyon da istemez. Hesabınızı oluşturduktan sonra ara transferi işlemleri için bir cüzdan oluşturmanız gerekir. Zaten uygulama içerisindeki Cüzdan bölümünde Aç yazısını hemen görebilirsiniz. TrendBet Kassa ile yatırım işlemi için ilk olarak bu cüzdana para yüklemeniz gerekmektedir. Cüzdanı seçtiğinizde size bir IBAN numarası vermektedir. Bunu kopyalayın. Ardından hangi bankada hesabınız var ise internet bankacılığına giriş yaparak bu numaraya para gönderimini sağlayın. Tutar hemen cüzdan hesabınıza geçecektir.

TrendBet Kassa Güvenli mi ?

Kassa BDDK kurallarına uygun şekilde para transferi yapmanıza olanak tanır. Bu anlamda yasal açıdan işlemlerinizde bir sakınca olmayacaktır. Ayrıca güçlü bir alt yapıya sahip olmak durumunda olduğundan QNB Finansbank’tan yararlanır. Yani Kassa hesabınızda oluşturduğunuz cüzdan işlemlerinizdeki tüm paranız QNB Finansbank’a ait bir havuzda saklanmaktadır. Burada bankaya bağlı diye bir tereddüt yaşamanız normaldir. Ancak şunu belirtmeliyiz ki Kassa aslında bağımsız bir girişim uygulamasıdır. Herhangi bir bankanın uygulaması değildir. Lakin yasalara uygunluk açısından bir de paranızın güvenliğinin sağlanması bakımından bir altyapı tarafından desteklenmesi gerekmektedir. QNB Finansbank’ın alt yapısı da bu noktada devreye girmektedir. Dolayısıyla TrendBet Kassa ile yatırım sandığınızdan çok daha güvenli ve kolaydır.

TrendBet Kassa İle Yatırım Nasıl Yapılır ?

Kassa hesabınızdaki cüzdana aktarmış olduğunuz bakiyenizin TrendBet hesabınıza aktarılması için yukarıdaki giriş yap butonuna tıklayarak siteye ulaşmanız gerekmektedir. TrendBet giriş sayesinde para yatırma> Kassa>yatırım tutarı seçip işlemi onaylayarak ilerlemelisiniz. Karşınıza açılacak pencerede Kassa uygulamasını seçip banka bölümünden de Kassa seçmeli ve yatırım tutarınızı yeniden giriş yapmalısınız. Sonrasında kimlik numaranızın girişini yapmalısınız. Bir sonraki adımda ise sizden durum kontrolü başlığı altında bir referans kodu istenecektir. Bu sayfayı kapatmadan Kassa uygulamasına giriş yapmalısınız. Cüzdandaki Paranı ATM’den Çek seçeneğine tıkladığınızda size 6 haneli bir kod verilecektir. TrendBet Kassa ile yatırım işleminizin tamamlanması için bu kodu sizden referans numarası istenen bölümüne yazmanız gerekmektedir. İşlem başarılı mesajını aldıktan sonra 1-3 dakika içerisinde tutar TrendBet hesabınıza aktarılmış olacaktır.

FAQ

Kassa uygulamasında yaptığınız işlemler için bir komisyon ödemezsiniz.

Kassa hesabınızdaki bakiyenizi başka bir arkadaşınızın Kassa hesabına gönderim yapabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*