TrendBet PeP İle Yatırım – Piyasaki En Yeni Yatırım Yöntemi PeP

TrendBet PeP İle Yatırım
trendbet pep2

TrendBet PeP İle Yatırım

Bahis siteleri gün geçtikçe işlemlerin daha kolay ilerlemesi için çalışmalar düzenlemektedir. TrendBet’in deneyimli ve dinamik ekibi sayesinde sizler de bu kolaylıklardan yararlanabilmektesiniz. Bu piyasa oldukça canlı olduğu için sizlerin ihtiyaçları doğru anlaşılmalıdır. Böylece ihtiyaca yönelik geliştirme çalışmaları yapılabilecektir. Kullanıcıların büyük çoğunluğu yatırım yöntemlerinden çekinebilmektedir. Aslında TrendBet sektördeki en düşük yatırım limitlerini sunan firmalardan biridir. Bu da kullanıcılar için ilk tercihte olmasının nedenlerinden biri olmaktadır. TrendBet giriş ile yararlanabileceğiniz yeni bir yatırım yöntemi de PeP olmaktadır. Bir elektronik ödeme sistemi olan PeP, şimdiden çokça kullanıcı tarafından tercih edilmeye başlanmıştır. 1 TL ile 10.000 LT arasında tek seferlik yatırım limitleri bulunmaktadır. Bu da tahmin edebileceğiniz üzere gayet makul bir yöntem olduğunu gösterir. TrendBet PeP ile yatırım kullanımı da oldukça basittir. Zira bir PeP hesabınız olması yeterlidir. Tabi avantajlarından en önemlisi ise yatırım işleminde sadece banka hesabı değil hesap kartı ya da kredi kartı da kullanabilmenizdir.

PeP hesabınızı hemen internet üzerinden ücretsiz şekilde oluşturabilirsiniz. Hesap açılışında bireysel olarak cep telefonunuz üzerinden hesap oluşturma işleminizi tamamlayabilirsiniz. Bu aşamada telefonunuza gelecek kod dolayısı ile size ait geçerli bir numara kullanmanız önemlidir. Birkaç dakika içinde işlemi tamamlayabilmektesiniz. Sonrasında ise PeP hesabınıza giriş yaparak para yüklemeniz gerekir. Para Yükle menüsünden kart ya da hesap üzerinden işlem yapmayı seçerek ilerleyebilirsiniz. TrendBet PeP ile yatırım yapmak için ise tek ihtiyacınız olan bir PeP numarasıdır. Hemen aşağıda yatırım işleminin detaylarını anlatıyor olacağız.

TrendBet PeP İle Yatırım Nasıl Yapılır ?

PeP hesabınıza yatırım işleminizi tamamladıysanız TrendBet giriş ile hesabınıza giriş yaparak Para Yatırma> PeP seçiniz. Gelen sayfada yatırım tutarınızı giriş yaparak işlemi onaylamanız gerekir. Ardından size yatırım yapmanız için bir hesap numarası ile ad soy ad bilgisi sunulacaktır. Hemen altında da yatırım işlemini tamamladım butonu yer alır. Hesap numarasını kopyalayarak bu sayfayı kapatmadan yeni bir sekme üzerinden PeP hesabınıza giriş sağlayın. Para transferleri> başka bir PeP hesabına seçerek kopyaladığınız hesap numarasını ilgili tutarı gönderim sağlayın. Bu işlemin ardından tek yapmanız gereken TrendBet hesabınızda size hesap numarası sunulan sayfadaki işlemi tamamladım butonuna tıklamaktır. Böylece paranız birkaç dakika içinde hesabınıza ulaşacaktır.

TrendBet Pep Yatırım Bonusu

TrendBet sitesinde çok sayıda bonus kampanyası bulunsa da PeP ile yapacağınız yatırımlarınıza özel bir bonus bulunması siz de harika olmaz mı? Tam olarak bu düşünce ile yapılan kampanyanın detayları ise şöyledir. Minimum 50 TL yatırımlarınızda geçerli olmak üzere yatırım bakiyenizin % 20’si kadar bonus alabiliyorsunuz. Günlük maksimum alabileceğiniz bonus miktarı 900 TL olmaktadır. Bunu da 3 yatırımda tek seferde en çok 300 TL’ye kadar olmak kaydı ile alabilmektesiniz. TrendBet PeP ile yatırım yaptığınızda aldığınız bu bonusun çevrimsiz olması da en fazla tercih edilecek olması için geçerli bir sebeptir.

FAQ

Minimum yatırım miktarı 1 TL olmaktadır.

Para aktarım işleminiz sistemsel olarak tamamlanamayacağından canlı destek ekibine konuyu belirtmeniz gerekmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*